Czy twoja strona WordPress potrzebuje... naprawy błędówusunięcia wirusówmigracjioptymalizacjiregularnej opiekiaudytu

Jesteś blogerem, prowadzisz swój biznes? Zależy nam abyś mógł skupić się na tym co robisz najlepiej. Dlatego zapewnimy Ci profesjonalną opiekę nad Twoją stroną internetową, wykonamy jej kopię bezpieczeństwa, zaktualizuję wtyczki i naprawię błędy. Zapoznaj się z pełną ofertą pogotowia WordPress i pozwól nam zaopiekować się Twoją witryną.

Jak mogę mogę pomóc Twojej stronie?

Pomyśl o nas jako o swoim wewnętrznym zespole zajmującym się wsparciem WordPress. Możemy pomóc jednorazowo, gdzie płacisz za wykonaną pomoc. Lub tak jak większość naszych klientów, wybierać jeden z naszych planów stałej opieki nad stroną WordPress, w którym w pełni zarządzamy ich witryną. Stale kontrolujemy i monitorujemy, wykonujemy aktualizacje, robimy kopie zapasowe, poprawiamy wydajność i bezpieczeństwo. Jesteśmy dostępni 24/7/365

Naprawa
błędów

Usuwanie wirusów
i malware

Aktualizacja WordPress, wtyczek i szablonów

Przenoszenie
stron

Optymalizacja
techniczna

Audyt
po wdrożeniowy

W POGOTOWIE WORDPRESS uwielbiamy naprawiać problemy związane z WordPressem, ludzie przychodzą do nas z różnymi rodzajami problemów. Zajmiemy się nimi szybko i sprawnie abyś nie czuł się zawiedzony. Możesz wybrać jeden z planów, który jest dostosowany do Twoich potrzeb. Jeśli nie chcesz korzystać z gotowych pakietów, możesz wybrać jednorazową pomoc w cenie 100 zł za roboczo godzinę

Wierzę, że wszystko co robię podważa ogólnie pojęty stały stan rzeczy. Zawsze staram się myśleć inaczej niż inni. Sposób, w jaki zmieniam świat Internetu, polega na projektowaniu wyjątkowych rzeczy, prostych w użyciu i przyjaznych użytkownikowi.
Tak się składa, że tworzę niepowtarzalne strony www.

Chcesz taką?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące usług Pogotowia WordPress lub po prostu chcesz porozmawiać o wszystkim co dotyczy WordPress. Odezwij się do Nas!

Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy…

Aby skontaktować się z Pogotowie WordPress, możesz wybrać jedną z trzch opcji…

Opcja 1: Zadzwoń do nas.

Opcja 2: Użyj czatu na żywo znajdującego się w prawym dolnym rogu ekranu. 

Opcja 3: Wypełnij formularz  po prawej stronie, a szybko się z Tobą skontaktujemy.

Uwaga: oficjalne godziny pracy Pogotowia WordPress  to 8:30 do 16:30 od poniedziałku do piątku.